- 24%

Kids Week! 24% попуст на носилка Synthesis XT Plus Red Pasion (0-13кг) Chicco од Enci Menci

5775 ден.

4394 ден.

Преостанато време

Остануваат:

5
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Опис

Synthesis седиште е одобрено за деца до 13 кг. Идеален за новороденчиња (до 6кг). Системот за заклучување овозможува да го користите седиштето во фиксирана положба во колата, а дома како релаксатор за лулање. Шок апорбирачка подлога од полистирен во внатрешноста на наслонот за грб ја распоредува енергијата во случај на удар.

 • Подесувачка тенда за заштита од сонце
 • Каишите со три точки на потпирање може симултано да се прилагодат во централниот дел
 • Систем на заштита од страна го заштитува вашето бебе од странични удари
 • Клик-Клак систем за поставување на количка

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.