Нова Година во Bansko Boutique Hotel (30.12.2023-02.01.2024)! 34% попуст на три ноќевања со појадок во сместување по избор во Bansko Boutique Hotel

Цена од

10106 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

15200 ден.

Попуст

34%

Заштеда

5094 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ul. "Radon Todev" 16, 2770 кв. Стария град, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 883 723 523

  ba[email protected]

Добивате

Опции на понудата:

3 BB ноќевања за едно лице во двокреветна соба 15,200 ден. (245 еур)
10,106 ден. (163 еур)
3 BB ноќевања за едно лице во апартман 22,000 ден. (355 еур)
14,570 ден. (235 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • 3 ноќевања со појадок 
 • Wi-fi
 • Сеф
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2023 до 02.01.2024
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојуваат 2 возрасни лица во двокрветна соба или апартман
 • Задолжителна доплата за новогодишна вечера: 61 евро за возрасен и 31 евро за деца 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6,99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни лица, сместувањето е бесплатно, додека пак за второто дете се доплаќа 50% од сумата
 • Прво и второ дете од 7 до 12,99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни лица, плаќаат 30% од цената на редовно легло
 • Третиот и четвртиот возрасен на дополнително легло во апартман плаќаат 80% од цената на редовно легло
 • Доплата за вечера за возрасно лице изнесува 15 евра
 • Доплата за вечера за дете изнесува 8 евра
 • Задолжителна доплата за новогодишна вечера: 61 евро за возрасен и 31 евро за деца

Опис

Bansko Boutique Hotel е изграден во типична архитектура во Банско. Автентичната атмосфера, надополнета со гостопримливиот персонал, ќе ви овозможи лична услуга и релаксација во текот на вашиот одмор.
Хотелот се наоѓа во старата област на градот Банско, во мирна и област. Погледот кон југ нуди поглед на врвовите на планината Пирин, а
на југозапад до камената камбанарија на старата дрвена црква од XIX век „Света Троица“.
Почетната станица за лифт до скијачките објекти се наоѓа на 800 метри.

Соби и мебел: Bansko Boutique Hotel располага со 10 стандардни апартмани, 2 јуниорски апартмани, 2 двокреветни соби.
Сите соби се опремени со ТВ, мини бар, телефон, фен.
На располагање на гостите на хотелот се: ресторан со камин, лоби бар и зимска градина.
Гостите на хотелот можат да се релаксираат во СПА центарот со финска сауна, парна бања, џакузи со подводна хидромасажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.