Нова Година во Пампорово (30.12.2023-03.01.2024)! 44% попуст на три или четири ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор во Kamena Hotel

Цена од

14012 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

25000 ден.

Попуст

44%

Заштеда

10988 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е по лице за број на ноќевања по избор:

Опции на понудата:

3 HB ноќевања во двокреветна/трокреветна соба 25,000 ден. (403 еур)
14,012 ден. (226 еур)
4 HB ноќевања во двокреветна/трокреветна соба 29,000 ден. (468 еур)
16,182 ден. (261 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера на шведска маса + алкохолни и безалкохолни пијалоци/вотка, ракија, вино и пиво
 • Трансфер до скијачките патеки
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Користење на сауна и парна бања со претходна резервација
 • Бесплатен паркинг за гостите на хотелот со органичени места 
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2023 до 03.01.2024
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација и пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа!
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Оброците се на шведска маса или на мени во зависност од капацитетот на хотелот
 • При престој во трокреветна соба потребно е да престојуваат минимум три лица 
 • При престој во двокреветна соба потребно е да престојуваат минимум две лица
 • Превозот не е вклучен во понудата 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6.99 години на дополнителен кревет во двокреветна соба престојот е бесплатен
 • Прво дете од 7 до 11,99 на дополнителен кревет во двокреветна соба, доплаќа 8 € на ден
 • Дете до 11,99 години на редовно легло во двокреветна соба, плаќа цела сума од цената на редовниот кревет
 • Трет возрасен или дете над 12 години, сместено на дополнително легло во двокреветна соба, користи 20% попуст од цената на обичен кревет;
 • Задолжителна доплата за предновогодишна вечера со диџеј, танцување и лотарија со награди + вклучени алкохолни и безалкохолни пијалоци во вредност од 72 евра за возрасен и 36 евра за дете од 3 до 11.99 години
 • Сите доплати се прават на рецепцијата во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.