Дочек на Нова година во Пампорово (30.12.2023-02.01.2024)! Промотивна цена за три ноќевања со максимален капацитет до 12 лица во Villa Elitza Пампорово 

Цена

104780 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Elitza Villa, Pamporovo, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359879938302

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на три ноќевања во Villa Elitza (со максимален капацитет од 12 лица)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатен интернет 
 • Паркинг (до исполнување на слободните капацитети)
 • Користење на скара на отворено
 • Туристичка такса
 • Kористење на просторијата за игри во хотелот Елица (доколку хотелот е во функција)
 • Kористење на џакузи и сауна во хотелот Елица со претходна резервација (доколку хотелот е во функција)
 • Превоз до пистата Студенец (доколку хотелот е во функција)

*Од клиентите се бара да платат депозит од 50 еврa при пријавувањето.

*Дозволени се домашни миленици со доплата од 5 евра на ден, со претходно барање при резервација.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2023 до 02.01.2024
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку [email protected] или телефон +359879938302
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од вилата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • При пристигнување потребно е да го однесете купонот испечатен 
 • Од клиентите се бара да платат депозит од 50 евра при пријавувањето
 • Дозволени се домашни миленици со доплата од 5 евра на ден, со претходно барање при резервација
 • Клиентите треба да го исчистат приборот за готвење и храната што ги користеле пред да заминат. Во случај на неисполнување на условите или при настаната штета, депозитот не се враќа
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Барате место за дружба со пријатели? Вила Елица има се што ви е потребно за целосен и пријатен одмор. Вила Елица има 3 двокреветни соби (секоја со можност за дополнително легло), салон со камин, трпезарија, стаклена тераса. Секоја соба е опремена со: кабловска телевизија, приватна бања, Wi-Fi интернет, греење. Исто така постои и комплетно опремена кујна со фрижидер-замрзнувач, електричен шпорет со фурна, машина за кафе, тостери, електричен котел, микробранова печка, целосен комплет прибор и садови и фен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.