Нова Година во Банско (30.12.2021-03.01.2022)! 48% попуст на пакет од 3 ноќевања со појадок и вечера + празнична програма во сместување по избор + СПА во Winslow Infinity 3* во вредност од 37 530 ден. (605 €) по цена од 19 654 ден. (317 €)

Цена

19654 ден.

Вредност

37530 ден.

Попуст

48%

Заштеда

17876 ден.

 • Georgi Nastev

  Одведи ме таму

  +359 0878 19 83 19

  reservations@intersolution-bg.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вечера + празнична програма (31.12.2021) во сместување по избор: студио, апартман со една или со две спални соби (при максимална исполнетост на капацитет на собите)

Во понудата е вклучено

 • Празнична вечера на 31.12.2021
 • Користење на внатрешен базен 
 • Користење на СПА центар (сауна, парна бања, центар за релаксација)
 • Користење на интернет
 • Вклучена туристичка такса, осигурување и ДДВ 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2021 до 03.01.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон: 0878 198319 година (од 09:00 до 18:00 часот) или на email: reservations@intersolution-bg.com.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително е прикажување на отпечатен купон
 • Ваучерот е валиден за сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните кревети
 • Капацитет на сместување: Студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 1 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и 1 дополнителен кревет
 • Хотелот е во согласност со сите барања на Министерството за здравство со цел да се ограничи ширењето на Ковид-19.
 • Хотелот го задржува правото да го менува времето на оброците доколку во хотелот престојува поголема група на луѓе
 • Поради анти-епидемиолошка состојба во земјата постои можност делови од хотелот да не работат
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За едно дете од 0-5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно но се доплаќа 25€ за новогодишна вечера 
 • За две деца од 0-5.99 години сместени со две возрасни лица, за првото дете сместувањето е бесплатно а за второто дете на рецепција се доплаќа 140 € на ден за пакет од 3 ноќевања на база на HB 
 • За дете од 6-11.99 години, сместено на дополнително легло, на рецепција се доплаќа 140 € за пакет од 3 ноќевања на база на HB  
 • За дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа на 197 € за пакет од 3 ноќевања на база на HB  
 • За сместување на еден возрасен со едно дете од 0-11.99 години се доплаќа 197 € за пакет од 3 ноќевања на база на HB 
 • Програмата започнува со вечера а завршува со појадок 
 • Дополнително на рецепција може да се доплати за: подземен паркинг - 10 € за 24 часа и бањарка 5 €
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот 
 • Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 
 • Доколку во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според мени
 • Резервацијата на хотелот треба да биде на името на лицето кој го купил купонот

Опис

Појадок (08:00 - 10:00 часот): блок маса/сет мени + кафе и чај од автомати

Вечера (19:00 - 21:00 часот): блок маса или сет мени

*При сместување на помалку од 20 лица во хотелот (ист период) храната се служи индивидуално според менито избрано од хотелот

Хотелот Winslow Infinity Hotel е најамбициозниот проект од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.