13 ја следат оваа компанија


- 30%

НОВО! Органски сирови крекери со вкус на кромид - Wise crackers organic, vegan, raw, gluten free

68 ден.

48 ден.

Опис

ЗА КУПЕНИ 9 ПРОИЗВОДИ ДОБИВАТЕ ЕДЕН ПРОИЗВОД ГРАТИС!

Состојки:

  • Кромид: Ленено семе, сончогледово семе, хељда, семки од тиква, кромид, морска сол, црн бибер, и јаболков оцет. 

Сите состојки се од органско потекло. 

Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драгоцено време.

Тие се совршени за здрава закуска сами по себе, како додаток на салати, супи, сендвичи или пак како основа за вашите омилени намази.

  • Сирови крекери, нежно дехидрирани под 46 ° C
  • Природно богати со растителни влакна
  • Совршена алтернатива на пекарски производи, без глутенски и палео диети
  • Природни, без глутен, без соја, млечни производи, без додаден шеќер, без скроб или конзерванси

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Го започнавме Seed of Life за да им овозможиме на луѓето да имаат пристап до здрава храна иако животниот стил станува многу динамичен и времето за подготовка на храна од овој вид станува голем луксуз.

Нашата мисија во Seed of Life е да ги зачуваме животот и хранливата вредност во храната што ја консумираме.
Секое семе е обдарено со нов живот и тоа е причината зошто ние ги користиме семињата како основа за нашите производи.

Нашите производи се сирова, жива веганска храна, полна со витамини, ензими, Омега-3 и Омега-6 масни киселини.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.