61% попуст на новогодишен постер календар (25x38cm) или 5 честитки (10x15cm) или 3 честитки (13x18cm) со дизајн по избор + фотографирање за честитките или календарот во Foto Memory во вредност од 300 ден. по цена од 115 ден.

Цена

115 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

61%

Заштеда

185 ден.

Купени: 27

 • ул. Московска 24 (зад студентски Гоце Делчев)

  Одведи ме таму

  078 245 138;02 6133 222

  foto.memory@yahoo.com

Добивате

Честитки или календар по избор со дизајн по ваш избор:

 • постер календар со димензии 25x38cm
 • 5 честитки со димензии 10x15cm или
 • 3 честитки со димензии 13x18cm

+ фотографирање во студиото за честитките или календарот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Можете да испратите фотографија на email за изработка на календарот или честитките, но се препорачува фотографирање во студиото со цел подобар квалитет
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Направете новогодишен календар и честитки со Вашето најмило кој ќе ги израдува блиските и роднините! Или пак едноставно направете креативни честитки од Вас и испратете ги на пријателите за Среќна Нова година и Божиќни празници.

Foto Memory постои и работи успешно веќе 4 години, специјализирани се за свадбена фотографија, а покрај тоа ги нуди и следниве услуги: развивање на фотографии од филм, преснимување на фотографии на ЦД, вадење на сите видови формати по многу пристојни цени, фотографирање и снимање на разни свечености: свадби, матурски, крштевки и сл. со професионална опрема.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.