Хуманитарна акција: честитајте ја новата 2018та година со уникатни честитки од СОС Детско Село! Новогодишна честитка со мотив по избор + коверт или новогодишен календар составен од 12 одделни честитки + хартиена рамка за слика

РАСПРОДАДЕНО

Хуманитарна акција: честитајте ја новата 2018та година со уникатни честитки од СОС Детско Село! Новогодишна честитка со мотив по избор + коверт или новогодишен календар составен од 12 одделни честитки + хартиена рамка за слика

Цена

47 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

47 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

Купени : 19

 • Mihail Cokov 8a, Skopje 1000, Macedonia

 • 02 3290 556

 • info.na@sos.org.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

 • Новогодишна честитка (изработена на посебна хартија), цена: 47 ден.
 • Новогодишна честитка (изработена во 3Д техника), цена: 59 ден.
 • Новогодишен календар составен од 12 одделни честитки + хартиена рамка за слика, цена: 354 ден.

*Производите се подигнуваат на принципот прв дојден прв ислужен

*Изборот на мотиви зависи од моменталната достапност и дел од нив може да се погледнат во галеријата

*Честитките изработени во 3Д техника се достапни во два мотиви и се наведени во галеријата


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2017 до 01.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Честитките може да се подигнат од канцеларија СОС Детско Село на ул. Ристо Шишков бр.25, Скопје од понеделниик до петок од 08:00-16:00 ч.
 • Производите се подигнуваат на принципот прв дојден прв ислужен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: име и презиме, адреса, телефонски број и купон код и пин код и доколку имате одбрано мотив на честитката
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и изнесува 70 денари и се плаќа при прием на пратката
 • Изборот на мотиви зависи од моменталната достапност
 • Честитките изработени во 3Д техника се достапни во два мотиви и се наведени во галеријата

Опис

Негувајте ја традицијата, сочувајте ја магијата на новогодишните празници, бидете хумани, бидете креативни. Пренесете ја љубовта и топлината на пишаниот збор и посакајте најубави желби во новата година на оние кои најмногу ви значат. Нарачајте ги новогодишните честитки на СОС Детско село и овозможете среќно детство и спомени на децата без родителска грижа и оние кои се во ризик да ја загубат грижата од своите родители. Ви благодариме на поддршката и ви посакуваме Среќна и успешна Нова 2018 година!

Карактеристики на производите:

1. Новогодишна честитка + коверт (изработена на посебна хартија)

 • елегантна и изработена на посебна хартија
 • преклопна
 • димензии: 210х105 мм

2. Новогодишна честитка + коверт (изработена во 3Д техника)

 • изработена во 3Д техника со сјаен премаз 
 • преклопна
 • димензии: 210х105 мм

3. Новогодишен календар составен од 12 одделни честитки + хартиена рамка за слика

 • димензии на честитките: 160x95 mm
 • хартиена рамка за слика: 160x145 mm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ