2 ја следат оваа компанија


Новогодишни чорапи за подароци - етно

800 ден.

Преостанато време

Шифра:

ЧО0005

Опис

Уникатни, рачно изработени НОВОГОДИШНИ ЧОРАПИ ЗА ПОДАРОЦИ

(Christmas Stockings)

  • Материјал: срма, монистра, перли
  • Димензии: 40цм

Во цената не е вклучена доставата на производот

Детали за испорака

Подигнување

  • Подигнување според договор со компанијата и задолжително контактирање на компанијата на тел: 071238957
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.