Викенд зделка! 50% попуст на 6 во 1 нож со даска за сецкање + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Викенд зделка! 50% попуст на 6 во 1 нож со даска за сецкање + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 349 ден.

Цена

249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

251 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

6 во 1 нож со даска за сецкање + бесплатна достава 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.08.2017 до 15.09.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: метал, пластика
 • Наменета за сецнање на секаков вид на овошје и зеленчук
 • Остар нож направен од нероѓосувачки челик 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ