Започнете со здрав начин на живот! До 51% попуст на месечен или еднократен нутриционистички план за исхрана прилагоден на вашите потреби од Нутри - Зона

img

Цена од

750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

Купени: 2

Добивате

Опции на понудата:

Еднократен план за исхрана 1,500 ден. 750 ден.
Персонален едномесечен план за исхрана 2,000 ден. 990 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Изработката на нутриционистички план се одвива online
 • Консултациите и режимот на исхрана ги води нутриционист м-р Билјана Марковска
 • По купување на купонот потребно е да ги испратите вашите податоци и купон кодот и пин кодот во контакт формата

Опис

1. Еднократен план за исхрана, прилагоден на вашите потреби

 • План за исхрана за 7 дена
 • Совети за начин на исхрана, прилагодени на вашите потреби
 • Едноставен водич за големина на порциите

2. Персонален едномесечен план за исхрана прилагоден на вашите потреби

 • Консултации
 • Изработка на план за персонализирана исхрана за еден месец (најпрвин се изготвува план за исхрана за 2 недели, и истиот се менува за наредните 2 недели)
 • Совети за начин на исхрана, прилагодени на вашите потреби
 • Едноставен водич за големина на порциите
 • Следење на резултатите

Започнете со здрав начин на живот, сега! Седете дома и внимавајте што јадете!
Здравјето е најважното нешто за кое треба да се грижиме и да се трудиме да го зачуваме или подобриме. А начинот на исхрана има големо влијание врз тоа. Затоа, внимавајте што, колку и како јадете. Ние се трудиме науката за храна и исхрана да доведеме до Вас и до Вашите најблиски, со тоа што изготвуваме персонализирани планови за исхрана за сите категории. Секој е различен, со различни потреби, па затоа е важно индивидуално да се делува, но и тоа да е прилагодено со начинот на живот во склоп на семејството и обврските. Ќе Ви помогнеме да ја регулирате тежината, или да ја подобрите Вашата состојба, додека уживате во храната која ја сакате. Ние Ви нудиме online совети и поддршка, креирани од дипломиран нутриционист! Контактирајте нè доколку имате потреба од:

 • Совети за правилна исхрана
 • Нутритивен план и совети за намалување на телесната тежина
 • Нутритивен план и совети за зголемување на телесната тежина
 • Нутритивен план и совети за спортисти
 • Нутритивен план и совети за бремени жени и доилки
 • Нутритивен план и совети при нарушување на исхрана (анорексија, булимија)
 • Нутритивен план и совети при нетолеранции на храна
 • Нутритивен план и совети кај одредени заболувања (дијабет, хипертензија, кардиоваскуларни заболувања, гастритис)
 • Нутритивен план и совети за деца од предучилишна и училишна возраст, како и деца спортисти
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.