5 ја следат оваа компанија


Oбетки

400 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Уникатни обетки од комбинација на  полимерна глина со епоксидна смола. Може да се изработат и по Ваш избор. Бидете уникатни-подарете уникатно

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари.
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 110 денари
 • Време потребно за достава за Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на  078 290 369
 • Види ја продавницата на "Creative mind - be unique" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете на една од локациите на "Creative mind - be unique" на Т.Ц. Живко Брајковски, Бутел 1
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Нашата цел е да ги задоволиме сите барања на купувачите и да се прилагодиме на нивните потреби.

Славите роденден?

Правите свадба?

Мекици?

Новороденче?

Имате потреба од оригинален персонализиран подарок?

Сакате оригинална забава?

Ние постоиме за секоја Ваша замисла и желба ја исполниме.

 • Слатки маси
 • Хелиум балони
 • Балон аранжмани
 • Китенки
 • Бомбончиња
 • Персонализирани рамки
 • Луксузни цветови рачно изработени
 • Накит од епоксидна смола
 • Накит од полимерна глина

И се што ќе посакате да биде изработено со љубов

Нашиот гифт шоп се наоѓа во Т.Ц. Живко Брајковски во Бутел 1 до кладилницата “Златна Копачка”.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.