3 ја следат оваа компанија


Опис

Материјал:

 • Полимерна глина и епоксидна смола

Димензии:

 • Висина 40 mm
 • Ширина 25 mm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 800 денари
 • Испораката на сите нивни производи, за нарачки под оваа сума изнесува 90 ден.
 • Време потребно за достава: 7-10 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 072243569
 • Види ја продавницата на "GIOIA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Gioia (итал.) е радоста на подарувањето, чувството да се биде уникатен, шарен, впечатлив. Радоста е во секое парче изработено со љубов и во целиот процес на рачна изработка, со посебно внимание на деталите и боите. 

Накитот е рачно изработен од полимерна глина и епоксидна смола.
Подари радост, подари gioia!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.