55% попуст на обликување и боење веѓи со Binacil боја од брендот Wimpern Welle во студио Social Hair во вредност од 650 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

Вредност

650 ден.

Попуст

55%

Заштеда

360 ден.

Купени: 12

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Климент Охридски 20А/2

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Обликување и боење на веѓи со специјални бои Binacil од брендот Wimpern Welle

*Процесот на боење е околу 20 мин. а долготрајноста е до 8 недели

*Не предизвикуваат иритации и алергии, процесот е безболен

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.