Бидете спремни идни возачи! 26% попуст на 36 часовна обука со професионален инструктор за Б категорија од Л инструктор во вредност од 23 000 ден. по цена од 17 000 ден.

Цена

17000 ден.

Вредност

23000 ден.

Попуст

26%

Заштеда

6000 ден.

Купени: 1

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Кузман Јосифовски-Питу бр.26 - локал 11

  Одведи ме таму

  072 206 442

  l-instruktor@hotmail.com

Добивате

Обука за Б категорија

 • 36 часовна обука со професионален инструктор
 • Автомобил во одлична состојба
 • Помош при совладување на сите потешкотии при учење на тестовите и посредување за кординација при вадење на лекарско уверение и прва помош
 • Флексибилно договарање на термините за возење
 • Професионален пристап од врвни инструктори за полесно совладување на целокупниот процес

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 01.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Л-ИНСТРУКТОР е воспитно-образовна организација од областа на сообраќајот која се занимава со практична обука на идни возачи. Со своето реноме и искуство ви нудиме квалитет и стоиме зад тоа, се со цел да произведеме идни возачи спремни за успешно полагање на возачкиот испит и успешно понатамошно самостојно вклучување во сообраќајот.
Откако ќе го положите возачкиот испит нашата соработка тука не престанува, отворени сме за соработка во иднина и ви стоиме на располагање за сите дилеми и нејаснотии на кои со задоволство ќе ви одговориме.
Услуги
ОРГАНИЗИРАНО ВАДЕЊЕ НА ЛЕКАРСКИ УВЕРЕНИЈА - Организирано вадење на лекарски уверенија и прва помош секој работен ден и сабота без никаков надоместок за услугата.

КВАЛИТЕТНА ТЕОРЕТСКА НАСТАВА - Секој работен ден и сабота (пред почнување со практична обука) во предходно утврдени
термини водена од стручно лице.

ПРАКТИЧНА ОБУКА - Можност за флексибилно договарање на дневните возења, во зависност од слободното време на кандидатот, како и кондиционо возење (дополнително возење откако сте положиле или пред полагање).

БЕСПЛАТНА СТРУЧНА ПОДГОТОВКА НА ТЕОРЕТСКИОТ ДЕЛ ОД ВОЗАЧКИОТ ИСПИТ - Индивидуална или групна подготовка на кандидатите, пред полагање на теоретскиот дел од возачкиот испит – ТЕСТОВИ.

ИНСТРУКТОРИ И ВОЗИЛА

L-ИНСТРУКТОР e во редовен работен однос со долгогодишно искуство кои ќе ве запознае на најбрз и најлесен начин со сите елементи на возењето и е носител на правилна и добро ускладена обука . Со своето реноме и искуство ви нудиме квалитет и стоиме зад тоа, се со цел да произведеме идни возачи спремни за успешно полагање на возачкиот испит и успешно понатамошно самостојно вклучување во сообраќајот. Откако ќе го положите возачкиот испит нашата соработка тука не престанува, отворени сме за соработка во иднина и ви стоиме на располагање за сите дилеми и нејаснотии на кои со задоволство ќе ви одговориме. OnLine 24 /7 достапни за сите информации. Инструкторот ви стои на располагање во текот на целата обуката можете да очекувате стручни совети на тема сообраќајни правила и прописи, но исто така пожелно е и вие активно да учествувате со ваши коментари и прашања, како полесно и поефикасно би успеале да ја совладате материјата за теоретскиот дел и техниката на возење.

Автомобили во одлична сосотојба

Убав и модерен мал автомобил Малечкиот од Риселхајм е одлично избалансиран автомобил Corsa, стабилна во свиоците, лесна за управување. Opel Corsa е погодна пред се за помладите возачи кои сакаат модерен и доверлив автомобил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.