12 ја следат оваа компанија


Ocean 21 (946 ml.)

3008 ден.

Шифра:

CV0126

Опис

Додаток во исхраната со алги и Алое вера Ocean 21 е комплексен течен производ на база на Алое вера и други алги, а воедно содржи повеќе од 200 активни состојки како тахебо, брусница, ротквица, морков и патентирана мешавина. Дозирање: 2 супени лажици 1-2 пати дневно Дозирања во пакување: 30 СОСТАВ 2 гр Природен сок од алое вера, 3100 мг Патентирана мешавинa на растителни морски екстракти, 1100 мг Тахебо во прав, 600 мг Концентриран сок од брусница, 350 мг Екстракт од црвена репка, 350 мг Екстракт од морков, 330 мцг Комплекс од минерали во трагови Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.