0 ја следат оваа компанија


- 30%

Очила за сонце - Prada SPR 56V

25500 ден.

17850 ден.

Шифра:

spr 56V M47 OB7

Опис

Материјал:

  • Пластика-метал

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Оптика Zeiss"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 14 дена од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Оптика Zeiss е претпријатие за продажба на врвни оптички производи и услуги. На македонскиот пазар постои веќе 47 години и претставува лидер во полето на сончани и диоптерски очила во регионот. Основната дејност на претпријатието е продажба на наочари за сонце, диоптерски рамки, контактни леќи и течности како и изработка и монтажа на диоптерски стакла со најсовремена технологија и сервисирање на истите. Благодарение на својата врвна понуда и професионална услуга, оптика Zeiss е во позиција да на своите потрошувачи им понуди светски познати брендови на сончани наочари и диоптерски рамки како што се Ray Ban, Vogue, Oakley, Gucci, Dita, YSL, Stella McCartney, Tom Ford, Christian Dior, Dsquared2, Fendi, Givenchy, Celine, Giorgio Armani, Emporio Armani, MiuMiu, Prada, Bvlgari, Dolce&Gabanna, Carrera и многу други. Она што ја прави нашата оптика уникатна е спојот на долгогодишното искуство на нашиот тим во пружање на професионални услуги на купувачите и квалитетот на производите што ги нудиме со што купувачите добиваат незаборавно шопинг искуство. Нашата цел е да воспоставиме професионален и ефикасен однос со нашите купувачи и да им понудиме комплетна услуга и сервис, штедејќи го нивното време и пари.

45 години постоење се гаранција за квалитет!!!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.