6 ја следат оваа компанија


- 20%

Очила за сонце RayBan 3569

11600 ден.

9280 ден.

Шифра:

RB3569-9004 8G 59

Опис

Состав:

 • метал-пластика

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 02 3115 534; 071 355 696
 • Види ја продавницата на "Оптика Елени" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Оптика Елени"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 15 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Оптика Елени е основана далечната 1998 и е лоцирана во Скопје во ГТЦ на 1ви кат. На пазарот сме препознатливи по широкиот асортиман на контактни леќи од брендовите ( Alcon, Bausch & Lomb, Soflex), козметички контактни леќи (Feshlook, Air Colors, Soflens Colors), GP-леќи како и раствори за нивно одржување. Во “Оптика Елени ”секогаш можете да ги најдете вашите диоптерски контактни леќи и да добиете обука за истите.

Исто така оптиката располага со диоптерски рамки – нови модели  од брендовите Vogue, Guess, Gant, Arnette, Harley Davison, Just Cavalli, Armani Exchange, Timberland, Max&Co…Од  очила за сонце располагаме со нови модели од  брендовите RayBan, Vogue, Guess, Gant, Avanglion, Skechers, Polar Glare…

Во 2017 “Оптика Елени” се прошири со уште една подружница “Оптика Марнис” во која може да извршите оптометриски преглед на новиот ауторефрактокератометар – HUVITZ, да извршите детекција на катаракта и воедно може да измерите и очен притисок со Air Puff технологија на HUVITZ апарат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.