- 34%

Очила со HD Vision за ноќно и денско возење

600 ден.

399 ден.

Преостанато време

Купени:

4

Шифра:

300000001373
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Видливост на пат на сите временски услови
 • Безбедно возење во ноќни услови, магла, дожд или силно сонце
 • Зголемување на контрастот и намалување на одблесокот од фаровите на автомобилите
 • Може да се користат преку корективни очила
 • Поларизирани очила со УВ филтер 100
 • Модерен дизајн, удобно се носат, но пред се даваат безбедност
 • Изработени од лесни, квалитетни материјали и удобни, и пред се безбедни
 • Нивната тајна е посебното поликарбонат стакло,кое го зголемува контрастот и го намалува отсјајот од фаровите на надоаѓачките автомобили
 • HD Vision очилата се дизајнирани за безбедно возење во магла, ноќно возење, возење во услови на дожд или силна сончева светлина.

Како резултат на намалена видливост, сите возачи честопати се соочуваат со тешки услови за возење. Густата магла, дожд, намалената видливост при зајдисонце, изгрејсонце или во текот на ноќта возењето се отежнува поради заматеноста на објектите. Голем проблем за време на возењето, исто така,се јавува и од надоаѓачките фарови и светла во сообраќајот.

Предностите на HD Vision очилата е дека тие може да се користат заедно со вашите корективни очила имаат поларизирани леќи со УВ филтер 100, овозможува пријатно возење, дури и во светли сончева светлина, има заштита на очилата и од страна која исто така, вклучува стакло, што уште повеќе го зголемува видното поле.
Очила имаат модерен дизајн. Исто така, можете лесно да ги ставите над вашите корективни очила и да ви обезбедат кристално јасна слика каде и да сте и во сите временски услови!

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.