Елеганција за секој маж! Купон од 99 ден. со кој добивате 30% попуст на новата колекција и дополнителни 15% попуст на веќе намалени цени на одела од Casual Corner

Купени: 19

 • Страшо Пинџур 41, Тетово, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 216 400

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 30% попуст на сите одела од новата колекција
 • 15% попуст на оделата кои се веќе со намалени цени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2019 до 10.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата Causal Corner
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Сместен во центарот на Тетово, бутикот Casual Corner нуди голем избор на машки одела.

Позади успехот на Casual Corner стои задоволството на купувачите поради асортиманот со кој располага - удобноста, квалитетот и елеганција.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.