Онлајн курс Growing Food in Small Gardens! 94% попуст на онлајн курс за одгледување растенија на мали простори + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 372 ден. (6 eur)

Цена

372 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

Купени: 1

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за одгледување растенија + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Sophisticated Baking and Cake Design
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Доколку од секогаш сте мислеле дека вашето место е мало за започнување на градина овој курс ке ви го докаже спротивното

Зошто да одгледувате овошја и зеленчуци 

 • осигурајте се дека производите се органски и без пестициди
 • научете ги децата за добри извори на грана и грижа за растенија
 • добро чуство од одгледување и готвење на нешто што самите сте го одгледале

Кога ке научите како да одгледате ваши овошја и зеленчици и колку долго им треба да биднат донесени од градината до вашата трпеза. За разлика од производите во продавниците каде што не можете да знаете колку долго производите се надвор на полиците, со кои пестициди се испрскан и и кој се ги има допрено производите.

Градинарството го намалува крвниот притисок, ве спојува со околината, дури и во градот, ви дозволува да комуницирате со природата. Ние ке ве научиме се што ви е потребно да знаете за да пораснат.

Курсот ке ве научи:

 • Како да ги изберете најдобрите овоја и зеленчуци за градинарство на мал простор
 • Како да го изберете најдоброто од градинарството на мал простор
 • Како да го испуните секој простор со најпродуктивните и практични растенија
 • Информации за неискусни градинари
 • Како успешно да засадите
 • Техники за припрема на почва

Курсот е за:

 • Заљубеници во свежи овошја и зеленчуци
 • Одгледувачи на градини без премногу голем простор
 • Нови градинари кои што почннувале пред краток период
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.