Гурманско задоволство! 64% попуст на мешана скара за 4 лица: шарска 250гр, стек 250гр, пилешки увијач 250гр, домашен колбас 250гр, свински ражнич 200гр, помфрит 750 ден. по цена од 269 ден.

Цена

269 ден.

Вредност

750 ден.

Попуст

64%

Заштеда

481 ден.

Купени: 53

 • ул. Тодор Чангов 61/5 (во близина на последна 5ка - Ново Лисиче)

  Одведи ме таму

  02 2440 660, 076 210 032

  milenkovska@live.com

Добивате

Mешана скара за 4 лица: шарска 250гр, стек 250гр, пилешки увијач 250гр, домашен колбас 250гр, свински ражнич 200гр, помфрит

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

За компанијата

Ресторан Одисеја се наоѓа во населбата Ново Лисиче во близина на новата автобуската станица на последна 5ка. Во пријатниот амбиент на ресторанот ќе ги почуствувате спокојот и мистичноста на еден поинаков начин далеку од градската врева во интимна атмосфера. Покрај внатрешниот дел, ресторанот располага и со голема покриена летна тераса збогатена со многу зеленило и голема фонтана, затоа Одисеја Ве води на едно поразлично пријатно патување.

Покрај пријатниот амбиент Вашето присуство ќе го збогатиме и со специјалитетите зготвени во фурна на жар, сите видови скара и уште многу други вкусни јадења од македонското поднебје. Во склоп на ресторанот работи и авто перална за додека Вие уживате во пријатниот амбиент на ресторанот, Вашето возило да добие професионална нега. Исто така ресторанот Одисеја организира и посебни деловни ручеци и вечери по Ваша желба, шведски маси, коктели, крштевки, родендени и други видови на забави и свечености. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.