Грижа за вашето срце! 31% попуст на компјутерска квантна анализа на срце, крв, крвни садови во срцето, мозок, граден кош, абдоминални органи, екстремитети и очи од Одлично Здравje во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 4

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Компјутерска анализа со квантен анализатор:

 • преглед на крвта и коскената срцевина
 • преглед на срцевите крвни садови
 • преглед на срцевите комори и преткомори
 • прегледа на срцевите залистоци (митрален, трикуспидален, аортен, белодробен залисток)
 • преглед на спроводниот систем во срцето
 • преглед на итервентрикуларниот септум
 • преглед на постоење на евентуални бактерии и вируси во срцето со можност за развој на воспаление на срцевиот мускул и залистоците
 • преглед на крвните садови на вратот (каротидни артерии и вените на вратот)
 • преглед на крвните садови во мозокот (лева, десна хемисфера, базата на мозокот, медијалната страна на мозокот)
 • преглед на ѕидот на аортата
 • преглед на ѕидот на артериските крвни садови во цело тело
 • преглед на ѕидот на венските крвни садови во целото тело
 • преглед на крвните садови во бубрезите
 • преглед крвните садови во стомачната и градна шуплина
 • преглед на малите крвни садови како венули, артериоли и капилари
 • преглед на крвните садови во очите
 • преглед на крвните садови на надлактица и подлактица
 • преглед на крвните садови на натколеница и потколеница
 • преглед на крвните садови на шаките и стопалата
 • преглед на крвните садови во стомачната шуплина и порталниот систем
 • преглед на крвни садови на панкреас и дванаестопалачно црево
 • постоење на малигни заболувања на крвта
 • интолеранција на храна и која храна најдобро влијае на срцето и крвните садови
 • преглед на причините за појава на евентуални заболувања од срцево крвниот систем кои се погоре наведени по чакри и акупунктурни мердијани

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Количините се ограничени!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Со овој купон добивате 40% попуст за натамошно мултидисциплинарно лекување

Опис

Со методот на квантна анализа  добивате компјутерска анализа на срцето, крвта крвните садови во срцето, мозокот, градниот кош абдоминалните органи,екстремитетите, очите, индивиудуално испитување на храна која најмногу одговара на срцето и крвните садови за секој поединец, испитување на интолеранција на над 96 видови на храна која лошо влијае на срцето и крвните садови на на телото воопшто.

Доколку го купите овој купон добивате можност за натамошно мултидисциплинарно лекување со попуст од 40 % единствено во Македонија. Ова лекување опфаќа  интегративен пристап кој опфаќа Информотерапија,Хомеопатија, одстранување на енергетски блокади по чакри и акупунктурни мердијани,  балансирање на исхрана според крвни групи и кинеска медицина   по методот на  5 елементи(дрво,огин,земја,метал,вода).Со оваа единствена метода може да се превенира мозочно крварење(излив)  инфаркт,да се откријат анеуризми како и други заболувања на срцето и крвните садови вклучувајќи тромбофлебитис, атеросклероза,покачен крвен притисок, низок крвен притисок, анемија, малигни заболувања на крвта и останати заболувања на срцето, крвните садови и крвта. Со интегративна медицина единствена во Македонија имате можност за првенирање и спречување на појава на тешките последици од заболувања на срцето и крвните садови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.