Квантна анализа само за вас! 66% попуст на aнализа за хроничен замор + интолеранција на храна од Одлично здравје во вредност од 2000 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

66%

Заштеда

1310 ден.

Купени: 29

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Квантна анализа за хроничен замор + интолеранција на храна

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Прегледот опфаќа:

 • преглед на целокупниот ендокрин систем (тиреоидна, надбубрежна жлезда,хипофиза)
 • испитување наа имунитет ( коскена срцевина и тимус, крв)
 • испитување на габички, бактерии, вируси и паразити во телото кои многу често можат да бидат причина за хроничен замор.
 • откривање на емотивни причини кои многу често можат да бидат причина зa хроничен замор
 • постоење на анемија
 • слабост во циркулација
 • осетливост на глутен
 • интолеранција на над 107 видови на храна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.