31% попуст на квантна компјутерска анализа за брзо, лесно и едноставно одредување на причините за опаѓање на коса и проблеми со нокти од Одлично Здравje во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Купени: 2

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Квантна компјутерска анализа за брзо, лесно и едноставно одредување на причините за опаѓање на коса и проблеми со нокти

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 16.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Квантна компјутерска анализа за брзо, лесно и едноставно одредување на причините за опаѓање на коса и проблеми со нокти.

Испитувањето опфаќа:

 • Испитување на вируси,габички, бактери, паразити во кожата на косматиот дел од главата
 • Испитување на вируси,габички, бактери, паразити во дигестивниот тракт
 • Испитување на коренот на влакното
 • Испитување на кутикулата на влакното
 • Испитување на ноктите
 • Испитување на недостаток на витамини
 • Испитување на крвта и лимфните јазли
 • Испитување на тиреоидна и паратиреоидна жлезда
 • Испитување на надбубрежна жлезда
 • Испитување на јајници кај жени и тестиси кај мажи
 • Испитување на хипфиза
 • Испитување на хипоталамус
 • Испитување на хормони
 • Испитување на токсини
 • Испитување на алергија на одредени видови на храна
 • Испитување на енергетски блокади на ниво на чакри
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.