31% попуст на квантна анализа за откривање на причините за диабет и покачени масти, замастен дрн дроб, метаболичен синдром, пореметување на метаболизмот од Одлично здравје во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 10

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Квантна анализа за откривање на причините за диабет и покачени масти, замастен дрн дроб, метаболичен синдром и пореметување на метаболизмот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 16.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Прегледот опфаќа:

 • преглед на панкреас
 • преглед на тиоидна жлезда и надбубрег
 • испитување на габички, бактерии, вируси и паразити во дигестивниот тракт кои многу често можат да бидат причина за неправилно функционирање на панкреасот
 • испитување на функција на црн дроб , замастеност во црниот дроб како и постоење на талог и каменчиња во жолчката
 • испитување на функцијата на слезена и панкреас
 • постоење на анемија
 • слабост во циркулација
 • последици од дијабет и масти во крвта како што се атерсклероза,срцеви болести, заболувања на очите, слаба циркулација и други болести
 • испитување на преосетливост и алергија на повеќе од 100 видови на храна
 • испитување на осетливост на глутен
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.