60% попуст на компјутерска квантна анализа на локомоторен тракт: преглед на прешлени на 'рбетот и на структурата на коскеното ткиво од "Одлично Здравje" во вредност од 2500 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

60% попуст на компјутерска квантна анализа на локомоторен тракт: преглед на прешлени на 'рбетот и на структурата на коскеното ткиво од "Одлично Здравje" во вредност од 2500 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

1,510 ден.

Купени : 17

 • Дете Татуличе 8А Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 332 564

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 11:00 - 21:00 Саб: 11:00 - 21:00

Добивате

Компјутерска квантна анализа на локомоторен тракт:

 • преглед на сите прешлени на кичмата посебно (7 вратни, 12 градни, 5 слабински, крстната и тртичната коска со зглобовите)
 • преглед на структурата на самото коскено ткиво
 • испитување на бактерии,вируси, бактерии, паразити кои би
 • можеле да доведат до воспаление во зглобовите
 • преглед на зглобните површини и рскавиците и зглобните
 • површини
 • преглед на лигаменти и тетиви
 • испитување на сплетот на нерви во долниот дел од рбетот
 • преглед на мускулите и мускулното ткиво
 • прегелед на темпрормандибуларниот зглоб
 • прегелед на зглобовите на карлицата
 • преглед на рамените зглобови
 • преглед на лакотните зглобови
 • преглед на зглобовите на шаката (метакарпални коски и прстите)
 • преглед на зглобовите на карлицата
 • преглед на колковите
 • преглед на колената
 • преглед на скочните зглобови
 • преглед на коските на стапалото (ахилова тетива, метатарзални зглобови, прсти)
 • преглед на паратиреоидна жлезда со хормони
 • преглед на тиреоидна жлезда со хормони
 • преглед на надбубрежна жлезда со хормони
 • преглед на неодстаток на витамини
 • прегелед на недостаток на минерали
 • препорака за суплементи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2016 до 10.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Со овој купон добивате 30% попуст за натамошно мултидисциплинарно лекување

Опис

Со методот на кванатна анализа преглед на сите зглобови, вратна, градна и крстна кичма, испитување на зглобни рскавици, дететектирање на причините за остеопороза,ишијас,морбус бехтерев, гихт, спондилоза, болки во вратот од најразлична природа,спортски повреди,ревматоиден артрит,болки во коксенозглобниот систем од најразлична природа. Оваа понуда опфаќа:

 • преглед на сите прешлени на кичмата посебно (7 вратни, 12 градни, 5 слабински, крстната и тртичната коска со зглобовите)
 • преглед на структурата на самото коскено ткиво
 • испитување на бактерии,вируси, бактерии, паразити кои би
 • можеле да доведат до воспаление во зглобовите
 • преглед на зглобните површини и рскавиците и зглобните
 • површини
 • преглед на лигаменти и тетиви
 • испитување на сплетот на нерви во долниот дел од рбетот
 • преглед на мускулите и мускулното ткиво
 • прегелед на темпрормандибуларниот зглоб
 • прегелед на зглобовите на карлицата
 • преглед на рамените зглобови
 • преглед на лакотните зглобови
 • преглед на зглобовите на шаката (метакарпални коски и прстите)
 • преглед на зглобовите на карлицата
 • преглед на колковите
 • преглед на колената
 • преглед на скочните зглобови
 • преглед на коските на стапалото (ахилова тетива, метатарзални зглобови, прсти)
 • преглед на паратиреоидна жлезда со хормони
 • преглед на тиреоидна жлезда со хормони
 • преглед на надбубрежна жлезда со хормони
 • преглед на неодстаток на витамини
 • прегелед на недостаток на минерали
 • препорака за суплементи

Доколку го купите овој купон добивате можност за натамошно мултидисциплинарно лекување со попуст од 30 % единствено во Македонија. Ова лекување опфаќа интегративен пристап кој опфаќа Информотерапија,Хомеопатија, одстранување на енергетски блокади по чакри и акупунктурни мердијани, балансирање на исхрана според крвни групи и кинеска медицина по методот на 5 елементи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ