48% попуст на квантна анализа на цело тело, изработка на минерало-витамински-ензимски статус и препорака за исхрана и природни суплементи од Одлично здравје во вредност од 2500 ден. по цена од 1290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

48% попуст на квантна анализа на цело тело, изработка на минерало-витамински-ензимски статус и препорака за исхрана и природни суплементи од Одлично здравје во вредност од 2500 ден. по цена од 1290 ден.

Цена

1,290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,500 ден.

Попуст

48%

Заштеда

1,210 ден.

Купени : 2

 • Дете Татуличе 8А Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 332 564

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 11:00 - 21:00 Саб: 11:00 - 21:00

Добивате

 • Квантна анализа на цело тело, изработка на минерало-витамински-ензимски статус 
 • Препорака за исхрана и природни суплементи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.03.2018 до 11.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

ЦЕНТАР ЗА БРЗА ДИЈАГНОЗА И ПРИРОДНО ЛЕКУВАЊЕ ВИ НУДИ БРЗО, ЛЕСНО, ЕФИКАСНО и ЕДНОСТАВНО испитување на целото тело, на сите системи посебно со квантна анализа и изработка на витамински- минерален и ензимски статус и присуство на токсини и алергија со препорака за исхрана и суплементи

Со оваа понуда добивате:

 • Скен на цело тело, на сите системи ( со испитување на 168 параметри)
 • Испитување на минерали кои недостасуваат
 • Испитување на витамини кои недостасуваат
 • Испитување на коензими кои недостасуваат
 • Испитување на количината на колаген во поедини системи
 • Испитување на соодносот на аминокиселини во телото (кои недостасуваат, кои повеќе се застапени и нивниот сооднос)
 • Испитување на имуниот и ендокриниот систем
 • Испитување на средината во организмот (дали е кисела или базна)
 • Испитување на алергии
 • Испитување на присуство на тешки метали
 • Испитување на присуство на токсини
 • Препорака за исхрана врз основа на резултатот по крвни групи и методата по 5 кинески елемнти
 • Препорака за суплементи врз основа на добиениот резултат
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ