Здравјето е важно! 31% попуст на квантна анализа за брзо, лесно и едноставно откривање на болести ушите и респираторниот систем од Одлично Здравje во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Купени: 7

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Квантна анализа за брзо, лесно и едноставно откривање на болести уши и респираторниот систем

Понудата опфаќа: 

 • Откривање на болести на ушите (надворешно,средно и внатрешно уво)
 • Откривање на заболувања на дишниот систем кај возрасни како хроничен ринит, синусит, ларингит, полип во ларинкс и нос, хроничен бронхит,астма, малигни заболувања.
 • Откривање на бактерии, вируси, габички во ушите
 • Откривање на сите вируси, бактериии, габички и паразити во дишниот систем но и во целото тело кои би можеле да предизвикаат заболување.
 • Откривање на алергени од надворешната средина (како тешки метали и токсини) 
 • Утврдување на тумор маркери и малигно заболување
 • Утврдување на недостаток на витамини,минерали
 • Утврдување на енергетски блокади кои би можеле да доведат до болести на ушите и на дишниот систем.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Увото и горните делови од дишниот систем се тесно поврзани, што може да доведе до болести предизвикани од заеднички причинител. Направете проверка со квантна анализа за брзо, лесно и едноставно откривање на болести уши и респираторниот систем.

Квантна анализа е медицина на 21 век. Секое тело секој орган има своја здрава фреквенција научно измерена. Секоја промена од научно имзерената фреквенција преставува промена во енергетското поле или заболување.

Дијагностиката се врши со квантна анализа со медицински софтвер.
Дијагностиката ја прави Д-р. Весна Нешевска Стефановиќ сппецијалист по комплементарна медицина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.