Релаксирачки одмор на песочни плажи во Грција (10.05 - 10.06.2017)! До 14% попуст на ноќевање во двокреветна соба или апартман за двајца во Orange House Apartments - Керамоти, Кавала

РАСПРОДАДЕНО

Релаксирачки одмор на песочни плажи во Грција (10.05 - 10.06.2017)! До 14% попуст на ноќевање во двокреветна соба или апартман за двајца во Orange House Apartments - Керамоти, Кавала

Цена

2,542 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,790 ден.

Попуст

9%

Заштеда

248 ден.

 • Keramoti, Kavala, Greece 64200, Keramoti, Kavala, Greece

 • +306942566418

 • orangehouse.keramoti@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 23:00

Добивате

Едно ноќевање во тип на сместување по избор:

 • Двокреветна соба за двајца, цена: 2790 ден. (45 еур) 2542 ден. (41 еур)
 • Апартман за двајца, цена: 3100 ден. (50 еур) 2666 ден. (43 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2017 до 10.06.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата (со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале).
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Можете да купите повеќе купони за повеќедневен престој
 • Доплати:
 • За деца до 3 години сметувањето е бесплатно
 • За деца над 3 години или за трето возрасно лице се доплаќа 10 евра по ноќевање
 • Сите доплати се вршат дирекно во хотелот
 • По 10.06.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Апартманите Orange house се наоѓа во крајбрежното село Керамоти, одалечено на само неколку километри од островот Тасос. Апартманите се опремени со се што е потребно за незаборавен одмор - клима уред, телевизор, кујна, бања и тоалет, големи и пространи балкони за комплетно уживање со прекрасен поглед.

Керамоти е совршено место за секој кој бара спокојство и комплетен одмор. Кристално чистите и сини води придонесуваат населбата да е многу атрактивна за туристи од цела Европа. Ова е место за сите оние кои сакаат да уживаат во природата, истовремено уживајќи во сите модерни удобности кои ќе направат да се чувствувате добро во текот на вашиот престој.

Керамоти е една од најпознатите во околината позната по својот фин песок и чистите води. Погодна е за деца и за млади луѓе. Располага со тушеви, чадори и лежалки и барови каде може да испиете кафе и други различни пијалоци. Во Керамоти исто така ќе најдете свежи морски деликатеси и различни видови на риба. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ