42 ја следат оваа компанија


- 6%

LAAWA Одвртувач 5112 L

4500 ден.

4239 ден.

Преостанато време

Шифра:

1800000000095
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Mодел:LWT 5112 L
 • Rated voltage: 10.8V 
 • No load speed: 0-900/min
 • Speed 1: 0-350
 • Speed 2: 0-1300
 • Chuck capacity max: Ø0.8-10
 • Maximum torque(N.m): 16
 • Torque setting: 14

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.