Еднодневна есенска АТВ тура од Сопиште до Караџица! 40% попуст на off-road тура со АТВ мотори во времетраење од приближно 8 часа од OFF ROAD 091 во вредност од 15 000 ден. по цена од 9000 ден.

Цена

9000 ден.

Вредност

15000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

6000 ден.

Добивате

Понудата е по лице за еднодневна есенска АТВ тура од Сопиште до Караџица!

 • Оff-road тура со АТВ мотори за едно лице
 • Должина на патека: приближно 90 км.
 • Максимална надморска височина: приближно 1500 м.
 • Тежина на патека: средна 
 • Времетраење: приближно 8 часа
 • За второ лице (совозач) се доплаќа 1500 ден. директно во компанијата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2021 до 24.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 071 222 909
 • Возењата ќе се организираат во деновите од понеделник до четврток секоја недела
 • За реализација на турата потребно е да се достигне минималниот капацитет од 3 АТВ возила
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или поднесете барање за поврат откако е завршена понудата, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Турата започнува од Сопиште (Ресторан Green Garden), потоа се оди кон предел златни полиња, во атарот на с. Ракотинци, од каде што се продолжува кон с. Варвара, по течението на реката Маркова, па се до подножјето на планината Караџица. Се продолжува нагоре кон с. Цветово од каде има прекрасен панорамски поглед на централните планиснки врвови во Македонија. Авантурата продолжува кон Шарена чешма,  Преслап, Мала Река, Алдинци па се до планинарскиот дом Караџица. 


 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.