Купон од 99 ден. со кој добивате до 40% попуст на премиум брендови на машки, женски и детски обувки, дополнителен 10% на веќе намалените цени на сите модели и 30% попуст на вториот пар од Skechers во Office Shoes & Skechers

Цена

99 ден.

Купени: 572

 • Skechers (Skopje City Mall)

  Одведи ме таму

  070 372 354

 • Office Shoes (ГТЦ)

  Одведи ме таму

  078 243 106

 • Office Shoes (Skopje City Mall)

  Одведи ме таму

  02 306 2007, 078 243 104

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добиватe:

 • Office Shoes - City Mall: До 40% попуст на модели од премиум брендови на машки, женски и детски обувки
 • Office Shoes Outlet ГТЦ: Дополнителен 10% на веќе намалените цени на сите модели   од премиум брендови на машки, женски и детски обувки (моделите во outlet-от се веќе намалени од 40% до 70%)
 • Skechers - City Mall: 30% попуст на втор купен пар обувки од Skechers (попустот се пресметува на парот обувки со пониска цена)

*Ова се само дел од брендовите достапни во Office Shoes: Calvin Klein, Donna Karan, UGG, Hally Hansen, Karl Lagerfeld, Gant, Tommy Hilfiger, Timberland, Polo Ralph Lauren, CAT, Lacoste, Vans, Kitten, Hogl, Converse, Kickers.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2019 до 09.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавници на OFFICE SHOES и тоа: до 30% за City Mall и дополнителни 10% за ГТЦ Outlet
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата во City Mall, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Во продавницата на Skechers со купонот добивате 30% на вториот купен пар обукви (попустот се пресметува на парот обувки со пониска цена)

Опис

OFFICE SHOES е меѓународен, специјализиран ланец на продавници со обувки од повеќе брендови, со навистина препознатлив имиџ кој е изграден со високо квалитетна роба и совршена услуга во својата работа.

Денес OFFICE SHOES има повеќе од 120 малопродажни објекти во 13 држави низ Европа со тенденција за уште поголем раст.

Главна дејност на OFFICE SHOES е продажба на обувки од светски реномирани брендови врз добро изградена малопродажна и големопродажна мрежа. Во нашите малопродажни продавници на располагање ги имате реномираните светски брендови: Gant, Tommy Hilfiger, Timberland, Polo Ralph Lauren, CAT, Skechers, Lacoste, Vans, Kitten, Hogl, Converse, Kickers, Hunter, Rider, Cartago, Ipanema, Napapijri и многу други.

Продажните објекти на OFFICE SHOES се наоѓаат на најдобрите локации во југо-источна Европа, а со тоа овозможуваме лесен пристап до високо квалитетни обувки дизајнирани по најновите модни трендови со многу достапни цени и со тоа право можеме да кажеме дека OFFICE SHOES е лидер во трговијата со обувки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.