66% попуст на Офталмолошки преглед од Оптика ММ во вредност од 1000 ден. по цена од 340 ден.

Цена

340 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

66%

Заштеда

660 ден.

Купени: 19

 • ТЦ Бисер (спроти катната гаража)

  Одведи ме таму

  077 913 030, 02 2455 499

Добивате

Офталмолошки преглед кој вклучува:

 • компјутерска проверка и одредување на диоптрија на најнова апаратура
 • биомикроскопски преглед
 • кератометрија/преглед за контактни леќи
 • одредување на рефракциски статус
 • одредување на видна острина (визус)

*Прегледот го извршува офталмо-хирург

*Бесплатна обука за фитување (користење) на контактни леќи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.10.2019 до 29.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжиелно е претходно закажување на термин на следниот контакт телефон: 077 913 030 или 02 2455 499.

Опис

Во срцето на Аеродром, во ТЦ Бисер, Оптика ММ постои на македонскиот пазар од 2004-та година, со една јасна цел: да нуди квалитетни производи, здрави за сечии очи, со изработка на најбрз и најефективен начин. Брза изработка на очила со најсовремена машина која е роботски прецизна и многу брза-15минути. Во својот широк асортиман нуди женски, машки и детски диоптерски очила, очила за сонце и сите типови на контактни леќи.

Притоа располага со широка палета на високо квалитетни и познати брендови, за кои и за дел е самиот екслузивен застапник и дистрибутер. Тука спаѓаат: Ray Ban, Armani, Vogue, William Morris London, Chantal Thomass, Azzaro, Emporio Armani, Versace, Dolce & Gabbana, Arnette, Police, Fratelli Rossetti, Daniel Duff, Bvlgari, Carrera, Furla, Diesel, Liu Jo, Lacoste, Zilli, Oakley, Gucci, Ralph Lauren, Swarovski, For Art’s Sake, Carrera, Sheri Hill, Loris Azzaro, Polaroid.

Оптика ММ не располага само со очила, туку и со контактни леќи и стакла кои го корегираат видот. (Essilor, Zeiss, LTL-Italia, Gross...)

Во ординацијата на Оптика ММ се вршат и офталмолошки прегледи од страна на офталмо-хирург на најнова апаратура.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.