Грижа за вашите очи! 86% попуст на комплетен офталмолошки преглед - видна острина со диоптрија, мерење очен притисок, преглед на преден и заден сегмент на око од Sante Plus Group во вредност од 4800 ден. по цена од 680 ден.

Вредност

4800 ден.

Попуст

86%

Заштеда

4120 ден.

Купени: 166

 • бул. Партизански Одреди бр. 42 Скопје

  Одведи ме таму

  02 3108 886

  sante.2rezultat@gmail.com

Добивате

Комплетен офталмолошки преглед

 • Видна острина со диоптрија на далеку и близу
 • Мерење на очен притисок
 • Преглед на преден сегмент на око со биомикроскоп (очни капаци, конјуктива, рожница, зеница и леќа)
 • Преглед на заден очен сегмент 

*Прегледите ги изведува Спец др. Златица Роглева

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.10.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Едно лице може да купи само еден купон

Опис

Санте Плус Хоспитал 2 е новоотворена поликлиника на примарно и секундарно ниво каде покрај комплетни интернистички услуги, можете да добиете здравствени услуги од следните медицински бранши:

 • Интерна медицина
 • Оториноларингологија
 • Офталмологија
 • Дерматовенерологија
 • Естетска Дерматологија
 • Гинекологија
 • Педијатрија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.