46 ја следат оваа компанија


Огледало Fold Away Mirror

590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Двострано огледало
 • LED Светло
 • Дијаметар: 16 cm
 • Издолжување на огледалото 13 cm
 • Лесно за складирање и преносливост при патување
 • Батерии 4 x AA ( не се вклучени во пакувањето)
 • USB кабел за полнење

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.