Вистински релакс во Охрид (Декември-Февруари)! До 40% попуст на ноќевање за две или три лица во соба по избор во Вила Милка

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2490 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1000 ден.

Добивате

Понудата е за едно ноќевање за број на лица и сместување по избор

*Понудата не важи за Нова Година

Опции на понудата:

Ноќевање во стандардна соба за 2 лица 2,490 ден. (40 еур)
1,490 ден. (24 еур)
Ноќевање во deluxe соба за 2 лица + користење на џакузи 2,790 ден. (45 еур)
1,890 ден. (30 еур)
Ноќевање во трокреветна соба за 3 лица 3,190 ден. (51 еур)
2,290 ден. (37 еур)

*Делукс собите располагаат со сопствено џакузи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2022 до 28.02.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација по телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од вилата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.