Незаборавна забава во Охрид! До 33% попуст на влезница + превоз или влезница до Охрид за Old School Techno at Discotheque Park

Цена од

600 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

900 ден.

Попуст

33%

Заштеда

300 ден.

Купени: 5

 • Discotheque Park, Р1301, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076 368 101

  info@techno-agency.com

Добивате

Опции на понудата:

Влезница за Old School Techno at Discotheque Park 300 ден. 150 ден.
Влезница за Old School Techno at Discotheque Park + превоз 900 ден. 600 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.02.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купоните се заменуваат со карти во канцелариите на Grouper секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот
 • Превозот до локацијата е со автобус или комбе
 • Тргнување од Скопје: во 15:00 часот од Дрво Декор
 • Пристигување во Охрид: во 18:30 часот, следува одмор за вечера
 • Журката почнува од 22:00 часот, а завршува во 06:00 часот наутро
 • Враќање од Охрид: 09:00 часот, збирно место: Охридска Банка
 • За да се информирате за сите детали, контактирајте ги организаторите на следните телефони: 076368101 - Филип и 078763110 - Даниел

Опис

Почитувани љубители на Techno и House музиката, наша голема чест е да ве поканиме да присуствувате на една несекојдневна и незаборавна забава во најмала рака! Дојдете и забавувајте се со нас до раните утрински часови во чест на отворањето на новата техно сезона за 2020-та година. Придружете ни се да заедно ги почувствуваме одличните звуци, да придонесеме сите кон страста и лојалноста према нашите пријатели од глобалната музичка фамилија! Ова е за сите rave-ри кои сакаат и знаат да уживаат во совршената хармонија со звукот на електронската музика.
Дојдете и уверете се дека овој настан ќе се памети со години, затоа што е како Светско Првенство во фудбал, односно се случува само еднаш на секои 4 години. Не ја пропуштајте оваа незаборавна забава за да го искусите заедничкото задоволство како и славење на ноќниот живот!

Повеќе за настанот може да се информирате на следиов линк: https://www.facebook.com/events/533310863947964/

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.