Oдмор во Олимпик Бич, Пиерија за Јули! 15% попуст на 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Elefteria + опција за автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Олимпик Бич, Пиерија за Јули! 15% попуст на 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Elefteria + опција за автобуски превоз

Цена

11,532 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

13,578 ден.

Попуст

15%

Заштеда

2,046 ден.

Купени : 12

 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада) 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

7 ноќевања за термин по избор во Villa Elefteria – Олимпик Бич + опција автобуски превоз

 • Студио за 2 лица (02.07-09.07.2017), цена: 13 578 ден. 11 532 ден.
 • Студио за 2 лица (09.07-16.07.2017), цена: 14 880 ден. 12 648 ден.
 • Студио за 2 лица (16.07-23.07.2017), цена: 16 337 ден. 13 888 ден.
 • Студио за 2 лица (23.07-30.07.2017), цена: 17 484 ден. 14 880 ден.
 • Студио за 2 лица (30.07-06.08.2017), цена: 17 484 ден. 14 880 ден.
 • Студио за 3 лица (09.07-16.07.2017), цена: 15 810 ден. 13 454 ден.
 • Студио за 3 лица (16.07-23.07.2017), цена: 17 360 ден. 14 756 ден.
 • Студио за 3 лица (23.07-30.07.2017), цена: 18 600 ден. 15 810 ден.
 • Студио за 3 лица (30.07-06.08.2017), цена: 18 600 ден. 15 810 ден.
 • Студио за 4 лица (23.07-30.07.2017), цена 22 320 ден. 16 740 ден.

*Цената се однесува на наем на целото сместување

Можност за превоз:

 • Превоз за дете до 12 год. , цена:1550 ден.
 • Превоз за возрасен , цена: 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.07.2017 до 06.08.2017
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Неколку дена пред поаѓање ќе ви биде испратен линк на Вашата email адреса за потпишување на договор за патување. 
 • Задолжително патничко осигурување
 • Употребата на клима уред е со доплата 
 • Ограничени количини!

Опис

Villa Elefteria се наоѓа во средишниот дел од Олимпик бич, на околу 150 метри оддалеченост од песочната плажа. Се карактеризира како модерно опремен објект од Б категорија, кој во својот состав брои 15 студија за сместување. Сите располагаат со сопствен тоалет со туш, мини кујна, балкон, ТВ и клима уред. Во неговото приземје, под самиот објект, се наоѓа голема заедничка тераса во чија сенка е можно дружење на гостите кои престојуваат во објектот.Вилата Елефтерија, во приземјето е опремена со дополнителни санитарни простории кои им се на услуга на гостите при реализирањето на смените на групите.

Под планината Олимп, која според митологијата била домот на боговите, се протега регионот - Пиерија. Богат со многу природни убавини, археолошки ископини, остатоци од многуте цивилизации кои поминале низ него, овој регион самиот за себе го потврдува епитетот дека е “земја на боговите”. Доклоку сте размислувале да комбинирате одмор покрај море, со можност за рекреирање и уживање во планинската опкруженост, регионот Пиерија е вистинскиот избор за Вас! Широките плажи кои се простираат во должина повеќе од 70 километри, се вистински пример за чиста природна убавина. Златниот песок и рамниот предел ве водат до синото море, а наоколу ве опкружуваат листопадни и борови шуми. Главниот град на областа е Катерини, кој лежи помеѓу рамнината на Пиерија и подножјето кое се издига кон планината Олимп. Најпознати туристички места се веќе добро познатите: Паралија, Олимпик Бич, Лептокарија и Неи Пори.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ