Early Booking на Метаморфози, Халкидики во Мај и Јуни! 25% попуст на едно ноќевање со појадок и вечера за две лица во термин по избор во Olympic Bibis Hotel

Цена од

3116 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4154 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1038 ден.
 • Metamorfosi, Metamorfosi, 63078, Greece

  Одведи ме таму

  +302310500818

  aterzopoulou@meli-tours.com

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува ноќевање со појадок и вечера во термини по избор во Olympic Bibis Hotel - Метаморфози, Халкидики

Опции на понудата:

HB ноќевање за двајца за термин 25.05-10.06.2020 4,154 ден. (67 еур)
3,116 ден. (50 еур)
Доплата за 3то возрасно лице за термин 25.05-10.06.2020 1,364 ден. (22 еур)
1,364 ден. (22 еур)
Доплата за дете од 5,99 - 11,99 год. за термин 25.05-10.06.2020 527 ден. (9 еур)
527 ден. (9 еур)
HB ноќевање за двајца за термин 11.06-22.06.2020 5,580 ден. (90 еур)
4,185 ден. (68 еур)
Доплата за 3то возрасно лице за термин 11.06-22.06.2020 1,550 ден. (25 еур)
1,550 ден. (25 еур)
Доплата за дете од 5,99 - 11,99 год. за термин 11.06-22.06.2019 620 ден. (10 еур)
620 ден. (10 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.05.2020 до 22.06.2020
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата dvarsamas@meli-tours.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за потребно е да направите купвање и испратете го купонот на email адресата  ovelimirovic@meli-tours.com со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Максимален капацитет на сместување во собите е 3 лица
 • Дете до 5,99 години се сместува бесплатно
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 5,99 - 11.99 год., цена 8,5€ (за термин 25.05-10.06.2020); 10€ (за термин 11.06-22.06.2020)
 • Доплата за трето возрасно лице, цена 22€ (за термин 25.05-10.06.2020); 25€ (за термин 11.06-22.06.2020)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Olympic Bibis Hotel 2* се протега на површина од 8000 м2 и само 200 м одалечен од плажата Метаморфози. Располага со студија и апартмани со ТВ, клима и тераси со поглед на море или градина. Во хотелот има надворешен базен на располагање на гостите, ресторан, како и тераса и градина со игралиште за тенис и кошарка. Кафе и многу видови на пијалоци се служат во кафе-барот на хотелот.

Хотелот располага со бесплатен паркинг за своите гости. Центарот на Метаморфози е лесно пристапен и се наоѓа на 800м од хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.