Early Booking за Септември (13.09.17 - 30.09.17)! 30% попуст на ноќевање за двајца или двајца + дете со појадок и вечера во "Olympic Bibis Hotel 2*" - Метаморфоси, Халкидики во вредност од 5270 ден. (85 eur) по цена од 3689 ден. (59.5 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Септември (13.09.17 - 30.09.17)! 30% попуст на ноќевање за двајца или двајца + дете со појадок и вечера во "Olympic Bibis Hotel 2*" - Метаморфоси, Халкидики во вредност од 5270 ден. (85 eur) по цена од 3689 ден. (59.5 eur)

Цена

3,689 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,270 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1,581 ден.

Добивате

Едно ноќевање со појадок и вечера за 2 лица во двокреветна соба + 1 дете гратис до 11.99 години


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2017 до 30.09.2017
 • Купонот важи за 2 возрасни лица или 2 возрасни лица + 1 дете до 11.99 год. без доплата.
 • Постои опција за сместување за 3то возрасно лице, доплатата изнесува 20.8 ЕУР (1290 ден.) на ден на база полупансион. Доплатата се врши преку купување на соодветната опција
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите минимум 2 купони.
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата за слободни места или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за Вашиот посакуван термин, извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • По 30.09.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Olympic Bibis Hotel 2* се протега на површина од 8000 м2 и само 200 м одалечен од плажата Метаморфози. Располага со студија и апартмани со ТВ, клима и тераси со поглед на море или градина. Во хотелот има надворешен базен на располагање на гостите, ресторан, како и тераса и градина со игралиште за тенис и кошарка. Кафе и многу видови на пијалоци се служат во кафе-барот на хотелот.

Хотелот располага со бесплатен паркинг за своите гости. Центарот на Метаморфози е лесно пристапен и се наоѓа на 800м од хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ