73% попуст на еднодневна обука за професионална изработка на органска козметика + сертификат од Omega Research во вредност од 6200 ден. по цена од 1680 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

72%

Заштеда

4520 ден.

 • Ул.106 бр.4 (Зградата позади Дестан)‎

  Одведи ме таму

  078 934 712

  irivelevska@gmail.com

Добивате

Еднодневна обука за изработка на органска козметика 

 • времетраење: 8 часа
 • сертификат

*Обуката ќе се одвива по 20.09.2019 (во договор со кандидатите и во ориентација со нивното време)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително е пријавување за обуката со СМС порака на телефонскиот број: 078 934 712 или емаил пред да извршите купување
 • Обуката ќе се одвива по 20.09.2019 (во договор со кандидатите и во ориентација со нивното време)

Опис

Модули на обуката:

 • изработка на креми
 • изработка на лосиони
 • изработка на пудри
 • изработка на сапуни
 • изработка на народни мелеми 
 • изработка на на органски свеќи
 • изработка на шампони
 • изработка на купки
 • изработка на маски
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.