97% попуст на онлајн курс: Hotel Management + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 533 ден. (368 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

22533 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21934 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Hotel Management

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 22
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2021 до 26.09.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Хотелскиот менаџмент е услужна индустрија која се фокусира на служење на потребите на своите клиенти. Нашата наградувана обука за хотелски менаџмент е наменета за оние кои сакаат да стекнат клучни вештини за управување и услуги потребни за работа во угостителската индустрија. Курсот е подеднакво погоден за оние лица кои веќе работат во индустријата и бараат да ги подобрат своите вештини за извршување на некои технички функции или организирање и управување со тимови на работното место.

Обуката за хотелски менаџмент ќе ве научи на хотелските операции како што се пред канцеларија, домаќинство, производство на храна и пијалоци, итн. Овој курс се фокусира на развивање на силно фундаментално разбирање во клучните области на операциите и управувањето со угостителството. Acquireе се здобиете со темелно ценење на индустријата за сместување, како и ќе стекнете оперативни и стратешки вештини потребни за управување со хотели, туризам и ресторани.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.