99% попуст на онлајн курс по Agile Project Manager од Knowledge Door во вредност од 27 094 ден. (437 €) по цена од 399 ден. (6 €)

Цена

399 ден.

Вредност

27094 ден.

Попуст

99%

Заштеда

26695 ден.

Преостанато време

Купени: 6

Добивате

Oнлајн курс по Agile Project Manager

*Нема ограничување за слушање на курсот

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.09.2022 до 22.11.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За успешно завршен курс се добива сертификат во PDF по цена од 12 фунти, или печатена копија може да се испрати преку пошта по цена од 35 фунти
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК 
  • Нема ограничување за слушање на курсот

Опис

Овој обемен курс за сертифициран ЦДП Агилен менаџер на проекти е дизајниран да ве опреми со основните знаења и вештини потребни за да станете целосно професионален агилен менаџер на проекти и ќе ви ги даде сите практични знаења и квалификации што треба да ги надминете во новата улога.

Ако се стремите да ја започнете својата кариера како агилен менаџер на проекти или сакате само да ги зајакнете своите знаења и вештини за агилно управување со проекти, но не знаете од каде да започнете, тогаш овој курс за агилен менаџер на проекти ќе ве подготви со соодветните потребни се квалификации и експертиза за да се подигне вашата професионалност на следното ниво.

Овој сеопфатен курс за агилен менаџер на проекти ќе ви ги даде сите потребни вештини и вреден увид во агилното управување со проекти за да ја зајакнете вашата кариера кон високи позиции и можности, со тоа што ќе ги добиете основните вештини и знаење што ќе ви требаат од овој курс за агилен менаџер на проекти. Секогаш има нови вештини за учење и нови знаења што треба да ги акумулирате кога работите како подвижен менаџер на проекти, овој курс за агилен менаџер на проекти целосно ќе ве подготви да ги прифатите сите најважни вештини и знаења од оваа област.

Погледнете го курсот ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.