98% попуст на онлајн курс: Quickbooks Online Bookkeeping + E-сертификат од Apex Learning во вредност од 27 152 ден. (438 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

27152 ден.

Попуст

98%

Заштеда

26553 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • 69 Beech Road, Luton LU1 1DW, England, UK

  Одведи ме таму

  020 4532 9785‬

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Quickbooks Online Bookkeeping + E-сертификат

 • Времетраење: 3 часа и 30 минути
 • Број на лекции: 43

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2021 до 21.11.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
 • Во полето Purchased Course Name потребно е да го внесете името на курсот 
 • На копчето Submit го потврдувате започнувањето со курсот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Be fully equipped for a lucrative career and assured future by learning to be a bookkeeper skilled at using QuickBooks.

Take our Advanced Diploma in Quickbooks Online Bookkeeping course, and you’ll be trained in the most sought-after accounting skill, as well as being familiar with the industry-standard software.

Every successful company has a gifted bookkeeper working on their finances and almost certainly using QuickBooks. This course will quickly teach you all the necessary techniques for this form of accounting, with many tips and recommendations on how to customise the software to fit all your business needs. Enrol now and start your new career in finance

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

dimitar-j

Купонот неможе да се валидира на страната на Апекс. Ве молам да инфо.

Член на Grouper од: 26-11-2016

contact

Здраво Димитар, Го добиваме вашиот тикет во врска со ситуацијава. Ќе ви пишеме до компанијата со цел проблемот да се реши што побрзо и да успеете да го валидирате купонот. Ќе добиете повратен одговор во reply на истиот емаил. Поздрав, Тимот на Grouper

Член на Grouper од: 24-06-2010
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.