97% попуст на онлајн курс за Level 3 Diploma in Child Care од Alpha Academy во вредност од 22 134 ден. (357 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

22134 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21700 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс за Level 3 Diploma in Child Care + завршен испит

  • Времетраење: 2 дена и 6 часа

*Со купен купон за овој курс добивате специјален код кој гласи: ALP20D за дополнителен 20% попуст на акредитиран сертификат во PDF или Hardcopy

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.02.2021 до 22.11.2023
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Придружете се на овој курс ако сакате кариера опкружена со безгранична енергија, ентузијазам и оптимизам што доаѓа од работењето со деца. Овој курс е дизајниран да обезбеди сеопфатен поглед на развојот на децата за да ви помогне да ги развивате практичните вештини потребни за работа со деца, и ќе ве подготви да работите со деца и нивните семејства во различни поставувања. Ги опфаќа сите области на развој и учење на децата, вклучително и тековни наставни програми и како теоретското учење е основа за работа со деца.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.