99% попуст на онлајн курс по Coaching & Mentoring Masterclass од Knowledge Door во вредност од 27 094 ден. (437 €) по цена од 399 ден. (6 €)

Цена

399 ден.

Вредност

27094 ден.

Попуст

99%

Заштеда

26695 ден.

Преостанато време

Добивате

Oнлајн курс по Coaching & Mentoring Masterclass

*Нема ограничување за слушање на курсот

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.09.2022 до 22.11.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За успешно завршен курс се добива сертификат во PDF по цена од 12 фунти, или печатена копија може да се испрати преку пошта по цена од 35 фунти
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК
  • Нема ограничување за слушање на курсот

Опис

Овој обемен курс за магистерски обуки и менторирање на КПД е дизајниран да ве опреми со основните знаења и вештини потребни за да станете целосно професионален ментор и ќе ви ги даде сите практични знаења и квалификации што треба да ги надминете во својата нова улога.

Ако се стремите да ја започнете својата кариера како ментор или сакате само да ги зајакнете своите знаења и вештини за тренирање и менторство, но не знаете од каде да започнете, тогаш овој курс за мастер-клас за обука и менторство ќе ве подготви со соодветни квалификации и потребна е експертиза за да се подигне вашата професионалност на следното ниво.

Овој сеопфатен курс за обука и менторство на мастерклас ќе ви ги даде сите потребни вештини и вреден увид во тренингот и менторството за да ја зајакнете вашата кариера кон високи позиции и можности, со добивање на основните вештини и знаење што ви требаат од овој курс за мастерклас за обука и менторство . Секогаш има нови вештини за учење и нови знаења што треба да се акумулираат кога работите како ментор, овој курс за мастерклас за обука и менторство целосно ќе ве подготви да ги прифатите сите најважни вештини и знаења од оваа област.

Запишете се денес и започнете со патувањето за да ги подобрите вашите шанси за кариера со акредитиран сертификат и моќ на самоверување!

Погледнете го курсот ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.