98% попуст на онлајн курс: Digital Marketing + Е-сертификат од Course Central во вредност од 30 819 ден. (497 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

26350 ден.

Попуст

98%

Заштеда

25916 ден.

Преостанато време

Купени: 11

Добивате

Oнлајн курс: Digital Marketing + Е-сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.09.2021 до 21.11.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
  • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

LEARN HOW YOU CAN GROW A SUCCESSFUL​ MARKETING AGENCY... in as little as 30 days or less as Juan pulls back the curtain on how you can get paid high monthly retainers and even if you have no prior marketing experience. I've done the painful leg work so that you don't have to. When I first started, I struggled to get clients because I had no confidence. I was unsure how to get results or even how to sell and close clients. I was in the exact same boat that you might be in right now. But eventually, after hundreds of hours of trial and error, everything fell into place and clicked. Now I'm giving you the formula. If you’re not where you want to be yet... The main thing holding you back from success is not having a simple, proven system for getting clients on a consistent basis. You see, finding leads is easy... and I'll show you how to do that… and once you find those leads, I'll show you how to close them on 3, 6, and even 12-month retainers. Fulfilling services is also pretty simple, you're going to learn how to do that and if you don't want to do the work yourself, you can use my preferred white-labeled vendor that will serve your clients for you. I'll also show you how you can GUARANTEE CUSTOMERS for your clients using a secret hack with absolutely zero risks. Whether you're completely new to space or looking to sharpen your skills, this program has just what you need. Presented by yours truly, Juan Galvan. So if you're ready to make a change and learn how YOU can start and grow your very own digital marketing agency and land clients in as little as 30 days, then this is your defining moment to take action and change your life!

Подетално погледни го курсот ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.