95% попуст на онлајн курс за Profitable eCommerce Management + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99€) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5828 ден.

Преостанато време

Добивате

 • Онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Profitable eCommerce Management
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2022 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Introduction to Profitable eCommerce Management
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Are you happy at work? In America, 85% of people say they don't like their job. 32% of people in the UK are considering switching jobs. What if you could build your own business online, in your spare time? In this course, you will learn everything you need to know about selling online.

With a focus on Amazon, Etsy and eBay - the big three - we've got you covered! From deciding what to sell and what platform to use to taking the best photos and writing creative product descriptions, we go over everything you need to know about setting up a shop and selling products online.

Escape the office and build your own company! Start a new career or supplement your income by selling products online.

Requirements

International Open Academy courses are designed for anyone with an interest in learning. No formal qualifications are required to study with us. Our courses are suitable if you want to learn new skills, start a new career, or if you’re already working in a particular industry and wish to upgrade your talents and enhance your resume.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој ЛИНК.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.