94% попуст на онлајн курс за Event planner - Организатор на настани + сертификат од EventTrix во вредност од 12 338 ден. (199 eur) по цена од 744 ден. (12 eur)

Цена

744 ден.

Вредност

12338 ден.

Попуст

94%

Заштеда

11594 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Event Planner - Организатор на настани

 • По завршувањето на секој модул следи онлајн тестирање на стекнатото знаење
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 31.10.2023
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Event Planner - организатор на настани.
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Повеќе информации на Email: [email protected]

Опис

Планирање и организација на настани е голема индустрија. Во секој сфера луѓето слават, прават промоции, забави, лансираат нови производи и услуги и се повеќе настани се организираат на глобално ниво, на професионален начин и со стил како никогаш до сега. Можностите за градење на ваков тип на кариера се неограничени. Со стекнување на потребните вештини вие ќе можете да:

 • Менаџирање на промоции на книги, отворање на нови продавници и лансирање на нови брендови
 • Организација на корпоративни и политички настани
 • Помош на добротворни организации да привлечат внимание преку голем настан
 • Да организирате музички, танцов, театров и филмски фестивал или спортски настан
 • Менаџирање и организација на помали интимни прослави како што се свадби, родендени и годишнини

Искористете ја оваа шанса да ја лансирате својата профитабилна кариера, кој ќе ви овозможи независнот, флексибилност, исполнетост и слобода. EventTrix ќе Ве подготви да бидете професионален организатор на настани од почеток. Преку овој курс ќе се насочите на:

 • Принципите на проект менаџментот и менаџментот на настани
 • Практични чекори за придобивање на клиенти и контакти
 • Менаџирање со трошоци, ресурси, простори и спонзори
 • Чекор по чекор водич за креаирање на детален временски распоред за организирање на деновите пред настанот како и денот на настанот
 • Општ следење на протокол (подготовка на покани, распоред на гости, дрес код)
 • Crisis менаџмент

Овој курс покрива 45 теми низ 7 модули и интерактивна платформа на учење со вклучени 16 видео туторијали.

 • Модул 1 – Што е менаџмент на настани
 • Модул 2 – Типови на настани
 • Модул 3 – Соработка со клиенти
 • Модул 4 – Чекори при планирање на настан
 • Модул 5 – Покани и дрес код
 • Модул 6 – Распоред на маси и бон тон
 • Модул 7 – Настанот

За подетален опис на модулите кликнете ТУКА

Со цел да ги погледнете примероците на видео туторијалите кликнете ТУКА

Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.